
Kiedy sufit znajduje się nieco wyżej – w magazynach, kamienicach, czy poddaszach – wariant 5 czy 6-szczeblowy może być niewystarczający. Drabina przystawna DRABEST PRO o 8 szczeblach oferuje wysokość roboczą wynoszącą ponad 3 metry (3,24 m). Co najważniejsze, mimo wyższej konstrukcji (długość fizyczna to 2,18 m), drabina nadal waży jedynie 3,00 kg! Niezwykle mocne podłużnice 50x20 mm, technologia tłoczenia szczebli oraz najwyższe rygory certyfikacji TÜV Rheinland (norma EN 131) czynią z tego modelu absolutnie bezproblemowe, wytrzymałe i przenośne narzędzie do intensywnej pracy.
Wraz z długością drabiny przystawnej wzrasta wymóg odpowiedniej przyczepności. Dlatego nasz model 8-szczeblowy wyposażony jest w zupełnie nowe stopki o specjalnym profilu antypoślizgowym. Zostały one wyprodukowane ze sztywnego tworzywa z celowym dodatkiem wysokojakościowej gumy. Dzięki temu przylegają one do parkietu, gresu czy chropowatego betonu znacznie pewniej niż sam plastik. Same szczeble (25x25 mm) ryflowano tak, aby wilgoć czy kurz z placu budowy nie osłabiały stabilności kroku instalatora.
| Drabina PRO przystawna 8 szczebli - Parametry Techniczne | |
| Linia produktowa | PRO (Professional use) |
| Ilość elementów / szczebli | 1 element / 8 szczebli |
| Max. wysokość robocza | 3,24 m |
| Max. długość (wysokość fizyczna) | 2,18 m (218 cm) |
| Maksymalna nośność | 150 kg |
| Wymiary profilu podłużnic | 50 mm x 20 mm |
| Waga drabiny | 3,00 kg |
| Szerokość drabiny | 40,00 cm |
| Wymiary transportowe | 218 x 40 x 5 cm |
| Szczeble | Ryflowane, antypoślizgowe 25 x 25 mm |
| Normy i Certyfikaty | EN 131, TÜV Rheinland |
| Podstawa drabiny | Nowoczesne antypoślizgowe stopki gumowane |
Zasięg 3,24 metra doskonale odpowiada potrzebom branży wykończeniowej, pracom w kamienicach, wyższych halach biurowych i garażach. Sprawdza się podczas podwieszania instalacji, montażu reklam, napraw oświetlenia i malowania wyższych partii ścian bez konieczności rozkładania ciężkich i szerokich drabin wielofunkcyjnych.
Nie. Konstrukcja z wysokiej jakości aluminium jest obojętna na korozję spowodowaną czynnikami atmosferycznymi. Bez obaw można transportować ją na otwartym dachu i używać na mokrym placu budowy.
W drabinach DRABEST PRO stosujemy zaawansowaną technologię maszynowego tłoczenia szczebli w podłużnicach. Oznacza to, że cały profil podłużnicy jest wyciskany bezpośrednio na szczebel, eliminując użycie nitów. To gwarantuje niezniszczalność tego połączenia przy wieloletniej eksploatacji.
Porozmawiaj z nami! Nasi eksperci od sprzętu do prac na wysokości pomogą doradzić najlepsze modele, a przy zamówieniach na firmę zaoferujemy Ci bardzo korzystne warunki B2B.
ZAPYTAJ O PRODUKT LUB WYCENĘ B2B
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.