
Kiedy standardowe drabiny przestają wystarczać, do akcji wkracza 10-szczeblowy model DRABEST PRO. Zapewnia on komfortową wysokość roboczą aż do 3,72 metra, pozostając w pełni mobilną drabiną jednoczęściową. Przy długości równej 2,71 m i poszerzonych profilach nośnych 50x20 mm, jej waga to ciągle bardzo skromne 3,70 kg. Pozwala to na sprawną obsługę przez jedną osobę. Gwarancją stabilności i najwyższej jakości w przemyśle jest spełnienie normy EN 131 oraz posiadanie niemieckiego certyfikatu TÜV Rheinland.
Bezpieczeństwo na niemal 4 metrach roboczych musi być bezkompromisowe. Drabina posiada stopki antypoślizgowe nowej generacji, które wzbogaciliśmy wysokojakościową gumą – rozwiązanie znacznie skuteczniejsze niż standardowe, śliskie plastiki, chroniące posadzki przed zarysowaniem. Poszczególne szczeble (25x25 mm) wykonano w technologii tłoczenia bezpośrednio w podłużnicy, unikając osłabiających konstrukcję nitów. Gęste ryflowanie ich powierzchni zapewnia maksymalny "chwyt" obuwia roboczego.
| Drabina PRO przystawna 10 szczebli - Parametry Techniczne | |
| Linia produktowa | PRO (Professional use) |
| Ilość elementów / szczebli | 1 element / 10 szczebli |
| Max. wysokość robocza | 3,72 m |
| Max. długość (wysokość fizyczna) | 2,71 m (271 cm) |
| Maksymalna nośność | 150 kg |
| Wymiary profilu podłużnic | 50 mm x 20 mm |
| Waga drabiny | 3,70 kg |
| Szerokość drabiny | 40,00 cm |
| Wymiary transportowe | 271 x 40 x 5 cm |
| Szczeble | Ryflowane, antypoślizgowe 25 x 25 mm |
| Normy i Certyfikaty | EN 131, TÜV Rheinland |
| Podstawa drabiny | Nowoczesne antypoślizgowe stopki z wysokojakościową gumą |
Dzięki fizycznej długości drabiny 2,71 metra, jest to model idealny do wysokich pomieszczeń kamienicznych, domów z wysokimi przewyższeniami, a także dla instalatorów tras kablowych, serwisantów HVAC, alarmów i oświetlenia pracujących na niższych magazynach lub halach.
Nitowane drabiny po pewnym czasie intensywnego użytkowania mają tendencję do "poluzowywania się". Tłoczenie maszynowe, które stosujemy w linii PRO, wciska materiał szczebla mocno w podłużnicę, czyniąc to połączenie praktycznie nierozerwalnym i niwelując luzy, co drastycznie wydłuża żywotność produktu.
Wymiar transportowy drabiny to 271 cm. Można ją przewozić wewnątrz większości standardowych pojazdów dostawczych i busów (typu L2/L3), bądź łatwo przypiąć ją do belek standardowego bagażnika dachowego każdego pojazdu osobowego.
Skontaktuj się z nami! Gwarantujemy fachowe wsparcie w doborze sprzętu i dedykowane ceny przy zamówieniach firmowych.
ZAPYTAJ O PRODUKT LUB WYCENĘ B2B
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.