
Do zaawansowanych prac remontowych, budowlanych i elektrycznych, gdzie standardowy sprzęt domowy to za mało, proponujemy 7-stopniową drabinę DRABEST PRO. To solidny, wolnostojący model gwarantujący wysokość roboczą aż do 3,40 metra. Jej centralnym punktem jest duży, pomalowany podest o wymiarach 25 x 26 cm (znajdujący się na wysokości 1,40 m). Nad nim góruje wysoki pałąk zabezpieczający (60 cm), zakończony specjalną półką na podręczne narzędzia i drobne elementy. Drabina jest przystosowana do obciążeń do 150 kg i waży 5,80 kg. Cechuje się najwyższą jakością wykonania w rygorystycznym standardzie EN 131.
Zintegrowana w pałąku półka to element, który radykalnie zmienia komfort pracy. Dzięki niej kołki, śruby, taśmy czy wkrętaki mogą leżeć tuż przed Tobą. Ogranicza to konieczność częstego schodzenia w dół, chroniąc Twoje stawy i redukując zmęczenie. Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas długiej pracy, zastosowano antypoślizgowe stopnie o optymalnej głębokości 8 cm oraz podłużnice wykończone nakładkami ochronnymi z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. W rezultacie, model świetnie sprawdza się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz (nie rysując delikatnych posadzek).
| Drabina PRO Jednostronna 7 stopni - Parametry Techniczne | |
| Linia produktowa | PRO (Professional use) / Do domu i biura |
| Typ drabiny | Rozstawna, jednostronna wejściowa |
| Ilość stopni | 7 (6 stopni + 1 podest) |
| Max. wysokość robocza | 3,40 m |
| Wysokość do podestu | 140,00 cm |
| Wymiary podestu roboczego | 25 cm x 26 cm (Malowany) |
| Głębokość (szerokość) stopnia | 8,00 cm (Ryflowane) |
| Odległość między stopniami | 23,00 cm |
| Maksymalna nośność | 150 kg |
| Wysokość pałąka zabezpieczającego | 60 cm (od poziomu podestu) |
| Dodatkowe wyposażenie | Półka na narzędzia (na szczycie pałąka) |
| Waga drabiny | 5,80 kg |
| Wymiary transportowe (po złożeniu) | 215 cm x 50 cm x 12 cm |
| Norma | EN 131 - Professional use |
Z racji dużej wysokości roboczej (3,40 m) to popularny wybór na budowach, do firm zajmujących się tynkowaniem, klimatyzacją, monitoringiem czy renowacją hal magazynowych. Zadowoli też posiadaczy domów z bardzo wysokim sufitem.
Drabina po złożeniu ma 215 cm długości, szerokość na dole to 50 cm, a grubość to zaledwie 12 cm. Da się ją przewieźć we wnętrzu większości kombi (po złożeniu foteli) oraz w mniejszych autach dostawczych czy na standardowym bagażniku dachowym.
Konstrukcja łączenia szczebli odbywa się za pomocą wielokrotnego, bezpiecznego tłoczenia stopu aluminium. Dodatkowo model ten rygorystycznie spełnia wymogi przemysłowej normy EN 131 oraz posiada pałąk 60 cm i profesjonalną półkę oszczędzającą czas pracy.
Drabest to polski producent specjalizujący się w sprzęcie wysokościowym. Wypełnij formularz kontaktowy, a doradzimy Ci w wyborze i przedstawimy ofertę z rabatem!
ZAPYTAJ O PRODUKT LUB WYCENĘ B2BNikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.