
Gdy szukasz materiału, który jest dyskretny, estetyczny i absolutnie bezproblemowy w utrzymaniu, wysokie profile dachowe nie zdają egzaminu. Do gry wkracza Blacha trapezowa T-7 od Blachotrapezu. Jej niski, 7-milimetrowy profil tworzy na ścianach i sufitach gęstą, niezwykle sztywną strukturę, która nie przytłacza swoim rozmiarem. W połączeniu z grubością 0,5 mm oraz innowacyjną powłoką Alucynk (stop aluminium, cynku i krzemu), otrzymujesz materiał wprost niezniszczalny. To absolutny faworyt do obijania ścian szczytowych, konstrukcji garaży, modernizacji stodół, a także jako bezobsługowy materiał na podsufitki, ogrodzenia czy obicia kontenerów. Producent udziela na nią aż 25 lat gwarancji.
Tradycyjne deski na stodołach czy podsufitkach wymagają ciągłego malowania i impregnacji. Zwykła blacha ocynkowana na ogrodzeniu szybko traci swój urok. Wybierając profil T-7 w powłoce Alucynk, inwestujesz w święty spokój. Srebrzysta, krystaliczna struktura Alucynku nie tylko świetnie wygląda w nowoczesnej architekturze, ale przede wszystkim doskonale odbija promieniowanie słoneczne (zapobiegając nagrzewaniu się garaży i kontenerów). Dodatek aluminium i krzemu tworzy barierę, która "zalecza" mikrozarysowania i drastycznie spowalnia procesy korozyjne w porównaniu do standardowego ocynku.
| Blacha Trapezowa T-7 (Alucynk 0,5 mm) - Parametry Techniczne | |
| Producent | Blachotrapez |
| Profil i Przeznaczenie | T-7 (Profil typowo elewacyjny / podsufitkowy) |
| Szerokość całkowita arkusza | ~1195 mm |
| Szerokość krycia rzeczywistego | 1177 mm |
| Wysokość profilu (tłoczenia) | 7 mm |
| Grubość rdzenia stalowego | 0,5 mm |
| Wykończenie wierzchnie | ALUCYNK (Stop aluminium, cynku i krzemu) |
| Główne zastosowanie | Ściany szczytowe, garaże, ogrodzenia, stodoły, kontenery, podsufitki |
| Długość arkusza | Docinana na wymiar (pod projekt klienta) |
| Gwarancja Techniczna | 25 lat |
Profil T-18 posiada wysoką, głęboką falę, która na dachu świetnie odprowadza wodę, ale na małych powierzchniach pionowych lub pod okapem (podsufitka) wygląda po prostu zbyt masywnie i technicznie. Profil T-7 ma delikatne, gęste ryflowanie o wysokości zaledwie 7 mm. Nadaje on powierzchni niesamowitą sztywność, wyglądając przy tym bardzo lekko, jak deska szalówkowa.
Absolutnie nie! Powłoka Alucynk to gotowe, finalne wykończenie. Jej charakterystyczna, mieniąca się w słońcu srebrzysto-krystaliczna struktura to efekt połączenia aluminium i cynku. Nie wymaga ona żadnej konserwacji, malowania ani impregnacji, będąc materiałem całkowicie bezobsługowym przez całe dziesięciolecia.
Tak. Sekret sztywności blachy trapezowej nie leży wyłącznie w grubości stali, ale w jej kształcie (profilowaniu). Gęsto ułożone przetłoczenia profilu T-7 działają jak dziesiątki mikro-filarów wsporczych, co czyni arkusz grubości 0,5 mm niezwykle odpornym na wyginanie czy odkształcenia pod wpływem wiatru.
Wybierz ekstremalną żywotność powłoki Alucynk i zapomnij o malowaniu desek czy odrdzewianiu starych blach. Specjaliści z naszedachy.pl precyzyjnie wyliczą ilość materiału potrzebną na Twoją inwestycję.
ZAPYTAJ O DARMOWĄ WYCENĘ BLACHY T-7Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.