
Gdy budujesz obiekt przemysłowy, wielkogabarytową halę lub wiatę, na którą będą działać potężne obciążenia, nie ma miejsca na kompromisy. Blacha trapezowa T-20 Plus od Blachotrapezu w wersji o grubości 0,7 mm to materiał do zadań specjalnych. Zwiększona o 40 procent ilość stali w rdzeniu zapewnia ekstremalną sztywność i nośność, umożliwiając bezpieczne chodzenie po dachu. Dodajmy do tego powłokę Alucynk, czyli innowacyjny stop aluminium, cynku i krzemu, który tworzy barierę antykorozyjną o niespotykanej żywotności. Producent potwierdza to, udzielając na nią aż 25 lat gwarancji technicznej.
Tym, co zdecydowanie wyróżnia profil T-20 Plus na tle rynkowej konkurencji, jest jego dopracowana do perfekcji geometria. Arkusze posiadają pełną zakładkę schodzącą aż do samej podstawy trapezu. W praktyce oznacza to, że przy prostych połaciach dachowych zakład łączenia jest dla oka praktycznie niewidoczny! Arkusze tworzą jednolitą, spójną powierzchnię, a srebrzysta, krystaliczna powłoka Alucynku świetnie odbija promienie słoneczne, zapobiegając nadmiernemu przegrzewaniu się wnętrza hal i garaży latem.
| Blacha Trapezowa T-20 Plus 0,7 mm (Alucynk) - Parametry | |
| Producent | Blachotrapez |
| Grubość blachy (rdzenia) | 0,7 mm (Wzmocniona, przemysłowa) |
| Wysokość profilu (tłoczenia) | 19 mm |
| Szerokość całkowita arkusza | 1120 mm |
| Szerokość krycia efektywna | 1070 mm |
| Minimalny spadek dachu | 9 stopni |
| Powłoka wierzchnia | ALUCYNK (Stop aluminium, cynku i krzemu) |
| Długość arkusza | Na dokładny wymiar klienta (do 12 mb) |
| Zastosowanie | Dachy przemysłowe, hale, wiaty, garaże, elewacje, fotowoltaika |
| Gwarancja Techniczna | 25 lat |
Wybierając grubość 0,7 mm, kupujesz produkt o ekstremalnej sztywności. To pozwala na zmniejszenie ilości łat konstrukcyjnych (oszczędność drewna/stali), umożliwia bezpieczne poruszanie się po dachu (np. podczas serwisu klimatyzacji czy fotowoltaiki) i gwarantuje, że dach nie ulegnie odkształceniom pod wpływem silnego wiatru czy zsuwającego się lodu.
Tradycyjny ocynk stosunkowo szybko ulega utlenieniu i rdzewieje. Alucynk to zaawansowany stop, w którym oprócz cynku znajduje się aluminium i krzem. Taka mieszanka tworzy niezwykle trwałą powłokę ochronną o charakterystycznym, srebrzystym wyglądzie, która jest kilkukrotnie bardziej odporna na rdzę. Potwierdza to aż 25-letnia gwarancja producenta.
W starszych profilach trapezowych łączenie arkuszy następowało na szczycie fali, co tworzyło widoczną linię cięcia wzdłuż całego dachu. Inżynierowie z Blachotrapezu zaprojektowali model T-20 Plus tak, aby arkusz nakładał się aż do samej podstawy (dna) trapezu. Dla dekarza oznacza to łatwiejszy montaż i pewniejsze uszczelnienie, a dla Ciebie idealnie gładki, estetyczny dach bez widocznych przerw.
Potrzebujesz pancernego dachu na lata? Nasi doradcy pomogą dobrać idealne pokrycie, obliczą ilość arkuszy i dobiorą niezbędne akcesoria. Skompletowanie przemysłowego dachu jeszcze nigdy nie było tak proste!
ZAPYTAJ O DARMOWĄ WYCENĘ SWOJEGO DACHUNikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.