
Gdy liczysz na doskonały stosunek ceny do jakości, a jednocześnie zależy Ci na szlachetnym, matowym wykończeniu dachu, rozwiązanie jest jedno. Blacha trapezowa T-20 Plus w powłoce Poliester Standard MAT (0,5 mm) od renomowanego producenta Blachotrapez to bestseller, który spełnia najwyższe wymagania dekarzy i inwestorów. Matowa struktura rewelacyjnie rozprasza światło, maskując wszelkie nierówności łat, a podwyższony profil T-20 błyskawicznie odprowadza wodę. Otrzymujesz klasyczny, niezawodny trapez chroniony solidną, 20-letnią gwarancją techniczną producenta.
Tym, co zdecydowanie wyróżnia profil T-20 Plus na tle rynkowej konkurencji, jest jego dopracowana do perfekcji geometria. Arkusze posiadają pełną zakładkę schodzącą aż do samej podstawy trapezu. W praktyce oznacza to, że przy prostych połaciach dachowych zakład łączenia jest dla oka praktycznie niewidoczny! Arkusze tworzą jednolitą, spójną powierzchnię. To idealny wybór do budynków gospodarczych, obór, garaży, a także domów jednorodzinnych, gdzie priorytetem jest czysta estetyka bez rzucających się w oczy cięć.
| Blacha Trapezowa T-20 Plus 0,5 mm (MAT) - Parametry | |
| Producent | Blachotrapez |
| Grubość blachy (rdzenia) | 0,5 mm |
| Wysokość profilu (tłoczenia) | 19 mm |
| Szerokość całkowita arkusza | 1120 mm |
| Szerokość krycia efektywna | 1070 mm |
| Minimalny spadek dachu | 9 stopni |
| Powłoka wierzchnia | Poliester Standard MAT |
| Długość arkusza | Na dokładny wymiar klienta (do 12 mb) |
| Zastosowanie | Dachy, elewacje, obory, garaże, wiaty, budynki gospodarcze |
| Gwarancja Techniczna | 20 lat |
Zdecydowanie dla osób ceniących elegancki, stonowany wygląd budynku. Matowa powłoka ma jeszcze jedną ukrytą zaletę: jest lekko chropowata i pochłania światło. Dzięki temu na połaci dachu nie widać drobnych pofalowań czy nierówności, które przy lustrzanym połysku od razu rzucałyby się w oczy.
W starszych profilach trapezowych łączenie arkuszy następowało na szczycie fali lub w połowie jej wysokości, co tworzyło widoczną linię cięcia wzdłuż całego dachu. Inżynierowie z Blachotrapezu zaprojektowali model T-20 Plus tak, aby arkusz nakładał się aż do samej podstawy (dna) trapezu, całkowicie ukrywając łączenie przed wzrokiem obserwatora.
Tak! Docinamy arkusze co do milimetra pod dokładny wymiar z Twojego projektu (maksymalnie aż do 12 metrów długości). Wystarczy, że prześlesz nam rzut dachu lub wymiary, a my tak zoptymalizujemy cięcie, by oszczędzić Twój budżet i zminimalizować odpady na budowie.
Nie wiesz, ile metrów kwadratowych materiału potrzebujesz? Masz gotowy projekt, ale brakuje Ci dokładnych wyliczeń? Nasi doradcy pomogą dobrać idealne pokrycie i obliczą ilość arkuszy oraz wkrętów. Skompletowanie idealnego dachu jeszcze nigdy nie było tak proste!
ZAPYTAJ O DARMOWĄ WYCENĘ SWOJEGO DACHUNikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.