
To model, który przeczy regule, że drabina z dużym zasięgiem musi być ciężka i nieporęczna. Jednoczęściowa drabina przystawna PRO o 9 szczeblach oferuje świetną wysokość roboczą wynoszącą 3,46 metra, co pozwala komfortowo serwisować i montować urządzenia wysoko ponad linią wzroku. Dzięki wzmocnionemu profilowi podłużnic (50x20 mm) i nowatorskiej technologii tłoczenia zachowuje sztywność przy całkowitej wadze zaledwie 3,40 kg. O bezpieczeństwo Twoich pracowników dbają rygorystyczne normy EN 131 poparte rzetelnym certyfikatem TÜV Rheinland.
Kiedy pracujesz 3 metry nad ziemią, zależy Ci na poczuciu pełnego bezpieczeństwa. DRABEST, reagując na potrzeby fachowców, zmienił sposób projektowania podstawy drabiny. Stopki ochronne nie są już wykonane wyłącznie z twardego i potencjalnie śliskiego tworzywa. Wzbogaciliśmy je o wysokojakościową gumę. Daje to ogromną poprawę przyczepności na betonie, kostce brukowej, jak i gładkich wnętrzarskich kafelkach. Ryflowane na całej powierzchni szczeble (25x25 mm) minimalizują poślizg obuwia.
| Drabina PRO przystawna 9 szczebli - Parametry Techniczne | |
| Linia produktowa | PRO (Professional use) |
| Ilość elementów / szczebli | 1 element / 9 szczebli |
| Max. wysokość robocza | 3,46 m |
| Max. długość (wysokość fizyczna) | 2,45 m (245 cm) |
| Maksymalna nośność | 150 kg |
| Wymiary profilu podłużnic | 50 mm x 20 mm |
| Waga drabiny | 3,40 kg |
| Szerokość drabiny | 40,00 cm |
| Wymiary transportowe | 244,5 x 40 x 5 cm |
| Szczeble | Ryflowane, antypoślizgowe 25 x 25 mm |
| Normy i Certyfikaty | EN 131, TÜV Rheinland |
| Podstawa drabiny | Nowoczesne antypoślizgowe stopki z wysokojakościową gumą |
Z tej drabiny najczęściej korzystają profesjonaliści wykonujący prace elektroinstalacyjne w starym budownictwie (kamienice), magazynierzy kompletujący towar z wyższych pólek, oraz serwisanci wyciągów klimatyzacji czy kamer cctv osadzonych wyżej niż przewiduje to standardowy dom jednorodzinny.
W drabinach DRABEST zrezygnowaliśmy ze standardowych nitów na korzyść rozpierania wzdłużnego (tłoczenia). Proces ten powoduje niezwykle ciasne zespolenie szczebla z podłużnicą i zapobiega efektowi "poluzowania" się stopnia w ramie po latach ciężkiej eksploatacji sprzętu.
Nie. Zgodnie z normą EN 131 drabiny przystawne o całkowitej długości do 3 metrów (ten model ma 2,45 m) nie wymagają dodatkowego stabilizatora. Dzięki temu ten model można pewnie postawić np. w wąskim korytarzu lub bezpośrednio w samym rogu niewielkiego pomieszczenia bez problemu z "zaczepiającą" poziomą belką.
Zapytaj nas o indywidualne warunki! Szybko zrealizujemy zamówienia hurtowe, a dzięki rzetelnej wycenie oszczędzisz na profesjonalnych, certyfikowanych drabinach do prac na wysokości.
ZAPYTAJ O PRODUKT LUB WYCENĘ B2B
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.