
Kiedy szukasz narzędzia o idealnych proporcjach, drabina przystawna DRABEST PRO z 7 szczeblami to strzał w dziesiątkę. Przy wadze wynoszącej tylko 2,70 kg, pozwala na swobodną, ergonomiczną pracę na wysokości niemal 3 metrów (dokładnie 2,98 m). Taki zasięg pozwala dorosłemu mężczyźnie komfortowo operować przy standardowych sufitach, karniszach i wyższych szafach montażowych. Solidny profil boczny 50x20 mm, odporność na korozję, oraz certyfikacja przez prestiżowy instytut TÜV Rheinland zgodnie z normą EN 131 gwarantują w pełni profesjonalne i legalne użycie drabiny w każdym środowisku pracy.
Lekka, jednoczęściowa drabina przystawna opiera się na prostocie, w której każdy element musi być dopracowany. Nasze szczeble 25x25 mm łączone są metodą tłoczenia, a ich głębokie ryflowanie zapobiega obsuwaniu się obuwia nawet w wilgotnym lub zapylonym środowisku pracy. Aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo przy oparciu drabiny o ścianę lub mur, podstawa drabiny wyposażona jest w nowatorskie stopki ochronne z dodatkiem wysokojakościowej gumy. Chronią one i trzymają konstrukcję w miejscu o wiele skuteczniej niż twardy plastik.
| Drabina PRO przystawna 7 szczebli - Parametry Techniczne | |
| Linia produktowa | PRO (Professional use) |
| Ilość elementów / szczebli | 1 element / 7 szczebli |
| Max. wysokość robocza | 2,98 m |
| Max. długość (wysokość fizyczna) | 1,91 m (191,5 cm) |
| Maksymalna nośność | 150 kg |
| Wymiary profilu podłużnic | 50 mm x 20 mm |
| Waga drabiny | 2,70 kg |
| Szerokość drabiny | 40,00 cm |
| Wymiary transportowe | 191,5 x 40 x 5 cm |
| Szczeble | Ryflowane, antypoślizgowe 25 x 25 mm |
| Normy i Certyfikaty | EN 131, TÜV Rheinland |
| Podstawa drabiny | Nowoczesne antypoślizgowe stopki gumowane |
Zasięg w okolicach 3 metrów celuje idealnie w sufit standardowych mieszkań oraz typowych hal usługowych. Drabina jest nieodzowna przy malowaniu wyższych partii ścian, serwisowaniu jednostek klimatyzacji, zawieszaniu rolet i opraw oświetleniowych czy prowadzeniu kabli. Korzystają z niej nagminnie elektrycy i instalatorzy sieci teleinformatycznych.
Nie. Modele przystawne o mniejszych rozmiarach (do określonej wysokości zgodnej z normami EN 131) nie wymagają dodatkowego stabilizatora dolnego. Są oparte bezpośrednio na podłużnicach wyposażonych w stopki gumowane. Dzięki temu drabinę tę można swobodnie wepchnąć w bardzo wąskie przestrzenie między regałami, meblami czy maszynami.
Prywatni użytkownicy bardzo chętnie sięgają po linię PRO ze względu na pogrubiony profil (50x20 mm), gwarancję 150 kg udźwigu potwierdzoną rygorystycznym testem TÜV oraz lepsze (gumowane) stopki. To sprzęt, który nie poddaje się po kilkunastu latach "garażowego" przemieszczania, oferując najwyższą kulturę pracy.
Napisz do nas! Dział obsługi firm przygotuje dedykowaną, wyjątkowo korzystną ofertę hurtową na certyfikowane drabiny i akcesoria.
ZAPYTAJ O PRODUKT LUB WYCENĘ B2B
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.