
Gdy projektujesz wielkopowierzchniową halę magazynową, wiatę na ciężki sprzęt czy obudowę rolniczego silosu, liczą się dwie rzeczy: budżet i odporność na ekstremalne obciążenia. Blacha trapezowa T-35E od firmy Blachy Pruszyński w wersji ocynkowanej i pancernej grubości 0,7 mm deklasuje konkurencję w obu tych kategoriach. Rezygnując z drogich powłok lakierniczych, otrzymujesz najczystszą wytrzymałość w najniższej możliwej cenie. Zwiększona ilość stali w rdzeniu drastycznie podnosi sztywność arkusza, a wysoki na 35 mm profil błyskawicznie odprowadza wodę z dachu i tworzy stabilną elewację. To w 100% ekonomiczne i niezniszczalne rozwiązanie na dekady.
W budownictwie inwentarskim i logistycznym nie ma miejsca na kompromisy materiałowe. Litera "E" w nazwie to tylko zakładowe oznaczenie producenta – w rzeczywistości T-35E to genialny profil o podwójnym zastosowaniu. Sprawdza się perfekcyjnie na dachach i zadaszeniach, gwarantując doskonałą szczelność. Zamontowany w pionie, tworzy niesamowicie sztywną obudowę ścienną. Ogromnym atutem tej grubości (0,7 mm) jest możliwość zamówienia arkuszy dociętych co do milimetra aż do 12 metrów długości! Tak długie moduły drastycznie przyspieszają tempo prac montażowych i całkowicie eliminują straty na kłopotliwych zakładach poprzecznych.
| Blacha Trapezowa T-35E (Ocynk 0,7 mm) - Parametry Techniczne | |
| Producent | Blachy Pruszyński |
| Szerokość efektywna (Krycie) | 1050 mm |
| Szerokość całkowita arkusza | ~1090 mm |
| Wysokość profilu (tłoczenia) | 35 mm |
| Grubość rdzenia | 0,7 mm (Wzmocniona, przemysłowa) |
| Wykończenie | Standardowy Ocynk (Blacha surowa, ocynkowana) |
| Max. zalecana długość arkusza | 12 000 mm (Docinana na wymiar) |
| Zastosowanie wszechstronne | Dachy hal produkcyjnych, zadaszenia, elewacje, obudowa silosów rolniczych |
To materiał do zadań specjalnych. Króluje na wielkopowierzchniowych dachach nieizolowanych, gdzie wymagana jest potężna nośność na śnieg i wiatr. Nasi klienci wybierają go na magazyny płodów rolnych, obudowy gigantycznych silosów, hangary na maszyny oraz jako niezawodną warstwę nośną dachów płaskich w obiektach logistycznych.
Zdecydowanie nie! To mit krążący na rynku. "E" to tylko specyficzna kategoryzacja producenta. Profil posiada głęboką na 35 mm falę, która gwarantuje błyskawiczny rzut wody. To doskonały, bezpieczny i wyjątkowo nośny materiał na dachy hal i wiat o zróżnicowanym nachyleniu.
Oprócz drastycznego wzrostu sztywności i bezpieczeństwa całej konstrukcji, grubszy rdzeń (0,7 mm) daje wykonawcy technologiczną możliwość ułożenia dłuższych, stabilnych arkuszy (aż do 12 metrów). Zmniejsza to zagęszczenie rusztu (łat/płatwi) niezbędnego do prawidłowego podparcia blachy, co dla inwestora oznacza realne, ogromne oszczędności na drewnie lub stali konstrukcyjnej.
Zainwestuj w ekstremalną nośność grubości 0,7 mm i surową wytrzymałość ocynku od firmy Blachy Pruszyński. Skontaktuj się z ekspertami naszedachy.pl, aby wyliczyć dokładną ilość arkuszy i zorganizować logistykę dłużycową bezpośrednio na Twoją budowę.
ZAPYTAJ O DARMOWĄ WYCENĘ GRUBEJ BLACHY OCYNKOWANEJ T-35E
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.