
Gdy w grę wchodzą zadaszenia wielkogabarytowych hal produkcyjnych, magazynów czy wiat przemysłowych, liczą się twarde dane techniczne. Blacha trapezowa T-35E od firmy Blachy Pruszyński to odpowiedź na najbardziej rygorystyczne wymogi obciążeniowe. Profil ten jest tłoczony z wysoce wytrzymałej stali konstrukcyjnej S 250 GD. Zastosowanie rdzenia o grubości 0,7 mm diametralnie zwiększa sztywność wzdłużną, pozwalając na montaż dachu już przy minimalnym nachyleniu wynoszącym zaledwie 6°! Powłoka Alucynk gwarantuje ekstremalną odporność na korozję, co producent potwierdza oficjalną, 25-letnią gwarancją techniczną.
Litera "E" w nazwie tego modelu to jedynie oznaczenie nadane przez producenta. T-35E to przede wszystkim potężny i niezawodny profil dachowy, który dzięki fali o wysokości 35 mm gwarantuje błyskawiczne odprowadzanie olbrzymich mas wody deszczowej. To dlatego można go bezpiecznie układać na bardzo płaskich dachach (od 6 stopni). Co więcej, występuje w dwóch szerokościach użytkowych (840 mm lub 1050 mm), co pozwala na idealne dopasowanie krycia do konstrukcji. Ten sam profil zamontowany w pionie tworzy niezwykle sztywną i estetyczną obudowę ścian, bram garażowych czy ogrodzeń.
| Blacha Trapezowa T-35E (Alucynk 0,7 mm) - Parametry Techniczne | |
| Producent | Blachy Pruszyński |
| Gatunek materiału (rdzeń) | Stal konstrukcyjna S 250 GD |
| Szerokość użytkowa (Krycie) | 1050 mm (w zależności od wsadu) |
| Szerokość całkowita arkusza | 1090 mm |
| Wysokość profilu (tłoczenia) | 35 mm |
| Grubość rdzenia stalowego | 0,7 mm (Przemysłowa, wzmocniona) |
| Zalecany minimalny kąt nachylenia | Od 6° |
| Długość arkusza | Cięcie na wymiar od 0,5 mb do 12 mb |
| Wykończenie wierzchnie | ALUCYNK (Stop aluminium, cynku i krzemu) |
| Opcje dodatkowe | Możliwość zamówienia z perforacją |
| Gwarancja Techniczna | 25 lat |
Jest to stal o podwyższonej granicy plastyczności, klasyfikowana jako stal konstrukcyjna. W połączeniu z pancernej grubości 0,7 mm oznacza to, że blacha posiada ogromną wytrzymałość na zginanie i świetnie znosi trudne warunki na długich połaciach dachowych hal i magazynów, gdzie podmuchy wiatru i tony śniegu testują konstrukcję dachu.
Im niższy kąt nachylenia dachu, tym wolniej spływa woda, co zwiększa ryzyko przecieków na łączeniach i tzw. cofania wody. Wysokość fali 35 mm tworzy pojemne rynny zlewowe na samym arkuszu, co pozwala producentowi na bezpieczne zatwierdzenie spadku zaledwie 6°. To ogromna oszczędność na materiale przy budowie ścian szczytowych samej hali.
Zdecydowanie nie! Litera "E" to jedynie wewnętrzna nomenklatura producenta Blachy Pruszyński. T-35E jest pełnoprawnym, rygorystycznie testowanym profilem dachowym. Fakt, że dzięki swojej budowie prezentuje się niezwykle estetycznie i nowocześnie również na elewacjach, czy ogrodzeniach, to jej wielki dodatkowy atut z punktu widzenia projektantów i architektów.
Postaw na ekstremalną nośność stali S 250 GD w grubości 0,7 mm, bezobsługowość Alucynku i pewny montaż od 6 stopni spadku. Nasi eksperci z naszedachy.pl precyzyjnie zoptymalizują cięcia arkuszy pod wymiar Twojej hali. Skontaktuj się z nami i odbierz bezpłatną wycenę z transportem!
ZAPYTAJ O DARMOWĄ WYCENĘ DACHU PRZEMYSŁOWEGO T-35E
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.